Новини
Новини Київської області
Головні новини
Здоров'я

Здорова Київщина: в кожній громаді Київської області будуть облаштовані активні парки


В рамках програми Володимира Зеленського «Здорова Україна» в територіальних громадах Київщини створять спортивну інфраструктуру для активного відпочинку місцевих мешканців.

Про це повідомляє Управління фізичної культури і спорту КОДА.

30 червня відбулась нарада голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна з міськими, сільськими, селищними головами Київщини, у процесі якої була презентована програма «Здорової України» в Київській області.

«В кожній громаді Київщини визначаємо місця, де будуть облаштовані «Активні парки – локації здорової України». В парках обов’язково мають бути розташовані лавочки, шведська стінка, бруси/турніки. Мешканці Київщини вже до Дня Незалежності України мають бути забезпечені умовами для активного відпочинку і обов‘язково має бути враховано запит на те, щоб ці локації були неподалік від домівок наших людей»

Василь Володін

На облаштованих спортивних майданчиках замість звичайних інформаційних табличок можна буде побачити QR-коди. Людина зможе відсканувати такий код за допомогою камери телефону, обрати потрібний для себе комплекс вправ і виконувати їх з віртуальним тренером.

ІА “Погляд” повідомляв, як Володимир Зеленський презентував програму, що має оздоровити українців.

Ми розповідали також, що Київщина лідирує за кількістю вакцинованих освітян.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.