#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Київщина
Автоновини

Затори у Києві: оминайте Святошинський район

15.05.2019 0 Катерина Бенке 0

Фото: fullpicture.ru

Найдовші затори 15 травня традиційно утворились на ділянці від метро "Житомирська" до станції "Шулявська".

Згідно з інформацією онлайн-карти Google великий затор утворився по проспекту Перемоги через заблоковану дорогу по вулицям Вадима Гетьмана і Довженка.

Непросто буде проїхати по проспекту Леся Курбаса, яка тягнеться від Кільцевої навпроти магазину "Ашан". Також уповільнений рух по Кільцевій дорозі - особливо на виїзді з вулиці Київської аж до повороту до вулиці Яблуневої, які знаходяться у Софіївській Борщагівці. У селі також нелегко їхати по вулиці Жулянська.

Наразі заторами заблокований Голосіївські проспект на ділянці від станції метро "Виставковий Центр" до станції "Голосіївська. Повільно рухається транспорт і на проспекті Науки, поряд з метро "Деміївська".

Біля Дніпра не проїхати по бульвару Дружби Народів, де дорога переходить у Набережне шосе. Частинками заблокований рух на мості Патона. На Подолі через ремонтні роботи заблокована частина Набережно-Хрещатицької вулиці, а також весь Гаванський міст.