Тільки-но розтанув сніг на околиці Василькова, на полі між районом верхнього масиву та с. Путрівка, рясними кольорами видніється…ні, не перші квіти, а звичайне сміття.
![Замість підсніжників – сміття](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/0000IMG_20190217_140413-1.jpg)
Якщо в минулих роках на цьому ж місці можна було побачити купи лише будівельного сміття, адже неподалік активно будувалися будинки та дачі, то тепер це звичайні побутові відходи, які слід було б віднести до найближчого сміттєвого баку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/00000IMG_20190217_150403-1.jpg)
Мова навіть не йде про сортування сміття, що в усьому світі вже давно освоєно. Та й навіщо далеко ходити? У найближчому до Василькова селищі Глеваха навіть є своя сортувальна станція, яку створили дві прості дівчини – екоактивісти. І їм у цьому допомогли мешканці Глевахи. Вони не лише пожертвували власні кошти на втілення задуму дівчат у життя, а й регулярно сортують своє сміття та приносять до станції для переробки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/0000IMG_20190217_140850.jpg)
Цікаво, шо спонукає людей древнього міста Васильків обирати поле для захоронення свого сміття? Що заважає по дорозі на роботу віднести пакет із відходами не до найближчого сміттєбаку, а на поле? Таку поведінку ще можна було б частково виправдати, якби комунальні служби у Василькові не виконували свої обов’язки, як це відбувається у с. Порадівка, де, за словами місцевих мешканців, сміття не вивозиться вже 4 роки. Але ж ні – васильківські комунальники щоранку очищують місто від сміття.
Ми ж нібито рухаємося до Європи, а ось по-європейськи обходитися з відходами не вміємо.