Загроза блекауту — на Київщині енергетики переходять на посилений режим роботи
![Загроза блекауту — на Київщині енергетики переходять на посилений режим роботи Загроза блекауту — на Київщині енергетики переходять на посилений режим роботи - зображення](/storage/resized/lg/news/9b6a0255-06ed-4f21-945f-e20af9d2c3ac/1698403752_provoda.jpeg)
Про це повідомила пресслужба ДТЕК у своєму Telegram у п'ятницю, 23 лютого.
В якому стані енергосистема Київщини
За прогнозами синоптиків до кінця 24 лютого очікується потужний вітер, тому енергетики переходять в посилений режим роботи.
"Енергетики в посиленому режимі готові ліквідовувати наслідки ймовірних аварій, якщо вони виникнуть", —
йдеться у повідомленні ДТЕК.
Українцям нагадують, що несприятливі погодні умови можуть призвести до падіння дерев та обриву проводів. Тому слід бути обережними, не нехтувати правилами безпеки та не наближатись до ліній електропередач.
![Загроза блекауту — на Київщині енергетики переходять на посилений режим роботи Загроза блекауту — на Київщині енергетики переходять на посилений режим роботи - зображення](/storage/resized/lg/news/9b6a0255-06ed-4f21-945f-e20af9d2c3ac/public.avif)
Нагадаємо, у зоні відчуження навколо ЧАЕС планують спорудити вітроелектростанцію. Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України цей задум планує втілити в співпраці з компанією NOTUS ENERGY.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.