Новини
Київ

За перший день локдауну у Києві зафіксували 51 порушення

21.03.2021 Бобрик Юлія 0

Загалом у столиці перевірили 1862 суб'єкти господарювання.

Фото: Держпродспоживслужба Києва

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужбі в м. Києві.

У перший день суворих карантинних обмежень у Києві перевірили маршрутки, кафе та продовольчі і непродовольчі магазини. За дотриманням правил у Києві стежать понад 20 мобільних груп у складі фахівців Держпродспоживслужби, правоохоронців та представників місцевої влади.

«Перевіряли дотримання обмежень щодо заборони роботи та дотримання закладами торгівлі продуктами харчування, агропродовольчими ринками, суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос рекомендацій, щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину».

Держпродспоживслужба
Фото: Держпродспоживслужба Києва

За 20 березня у столиці перевірили 1862 суб’єкти господарювання і виявили 51 порушення карантинних заходів. Крім того перевірено 350 маршрутних таксі та складено 2 протоколи про адміністративні правопорушення.

Робота мобільних груп щодо контролю дотримання карантинних обмежень на території столиці триватиме і надалі.

Як повідомляв «Погляд», з 20 березня у Києві запровадили жорсткий карантин. На Київщині почався локдаун з 21 березня.

До слова, у Києві та області у неділю, 21 березня, знизився приріст COVID-19.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.