#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

За період карантину безробітними стали 444,4 тис. громадян

03.09.2020 Оксана Кириленко 0

Допомогу по безробіттю отримували 400 тис. осіб.

фото з відкритих джерел

За рік кількість безробітних зросла на 73%.

Відповідну статистику навели в прес-службі Держслужби зайнятості.

Усього з початку року працевлаштовано понад 409 тис. громадян,зокрема за період карантину (з 12 березня по 28 серпня) – 260 тис. 

Найбільше українців знайшли роботу в сільському господарстві – 45% від усіх працевлаштованих, далі - переробна промисловість (14%) та сфера торгівлі (13%).

У Державну центрі зайнятості відмічають, що останнім часом зростання кількості зареєстрованих безробітних зупинилося. Так, у квітні статус безробітного отримали 149 тис. осіб, у травні їхня кількість становила 97 тис. осіб, у червні – 75 тис. осіб, у липні – 68 тис. 

Раніше «Погляд» пиcав, як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу з часткового безробіття. У липні ми розповідали, що Мінекономіки затвердило новий Порядок надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності.