За день браконьєри на Вишгородщині нарибалили на 6 тисяч гривень збитків
Гарний улов на Десні поблизу села Осещина не приніс зиску порушникам природоохоронного законодавства
Київський рибоохоронний патруль виявив громадян, які нанесли понад 6 тис. грн збитків
Київський рибоохоронний патруль виявив громадян, які нанесли понад 6 тис. грн збитків
Під час нерестового періоду запроваджене жорстке обмеження вилову риби. Однак браконьєри рідко звертають увагу на заборони.
Так, під час рейду 4 квітня державні інспектори Київського рибоохоронного патруля спільно з громадською організацією «Звір» викрли відразу три порушення природоохоронного законодавства у Вишгородському районі.
Зокрема, двоє громадян перевищили добову норму вилову. Один – майже на 5 кг (26 штук чехоні), чим наніс збитків на 3 536 грн. Другий первищив добову норму на 2,5 кг (20 штукчехоні). Тут збитки склали 2 720 грн.
«Інцидент стався на р. Десна, поблизу с. Осещина Вишгородського району Київської області. На винних осіб складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Незаконно виловлену рибу вилучено до рішення суду. Згодом у цьому ж місці виявлено громадянина, який пересувався по нерестовищу на човні. Оформлено протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП», повідомляє Київський рибоохоронний патруль.
Також рибпатрульні просять усіх відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. «Особливо закликаю дотримуватися весняно-літньої заборони на вилов водних біоресурсів у нерестовищах. Давайте разом берегти природні багатства нашої області», - зазначив т.в.о. начальника Київського рибоохоронного патруля Олег Бибик.
З картою нерестовищ та з переліком місць, визначених для любительського та спортивного рибальства у період весняно-літньої заборони можна ознайомитись за посиланням.