Новини
Новини Київської області
Вишгород
Надзвичайні новини
Екологія
Кримінальні новини
Вода

За день браконьєри на Вишгородщині нарибалили на 6 тисяч гривень збитків


Гарний улов на Десні  поблизу села Осещина не приніс зиску порушникам природоохоронного законодавства

Київський рибоохоронний патруль виявив громадян, які нанесли понад 6 тис. грн збитків

Київський рибоохоронний патруль виявив громадян, які нанесли понад 6 тис. грн збитків

Під час нерестового періоду запроваджене жорстке обмеження вилову риби. Однак браконьєри рідко звертають увагу на заборони.

Так, під час рейду 4 квітня державні інспектори Київського рибоохоронного патруля спільно з громадською організацією «Звір» викрли відразу три порушення природоохоронного законодавства у Вишгородському районі.

Зокрема, двоє громадян перевищили добову норму вилову. Один – майже на 5 кг (26 штук чехоні), чим наніс збитків на 3 536 грн. Другий первищив добову норму на 2,5 кг (20 штукчехоні). Тут збитки склали 2 720 грн.

«Інцидент стався на р. Десна, поблизу с. Осещина Вишгородського району Київської області. На винних осіб складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Незаконно виловлену рибу вилучено до рішення суду. Згодом у цьому ж місці виявлено громадянина, який пересувався по нерестовищу на човні. Оформлено протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП», повідомляє Київський рибоохоронний патруль.

Також рибпатрульні просять усіх відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. «Особливо закликаю дотримуватися весняно-літньої заборони на вилов водних біоресурсів у нерестовищах. Давайте разом берегти природні багатства нашої області», - зазначив т.в.о. начальника Київського рибоохоронного патруля Олег Бибик.

З картою нерестовищ та з переліком місць, визначених для любительського та спортивного рибальства у період весняно-літньої заборони можна ознайомитись за посиланням.