Новини
Обухів
Російсько-Українська війна

З водойму на Обухівщині дістали частину ворожої ракети

Піротехніки Київщини й досі працюють чи не цілодобово.

З водойму на Обухівщині дістали частину ворожої ракети - зображення

Днями піротехніки вилучили бойову частину ворожої ракети з водойми на Київщині. 17 жовтня від жителів Обухівського району було отримано звернення щодо обстеження місцевої акваторії, повідомляє пресслужба ДСНС Київщини.

Інформація підтвердилася. Група підводного розмінування та спеціальних водолазних робіт мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України перевірила акваторію та вилучила бойову частину збитої ворожої ракети.

З водойму на Обухівщині дістали частину ворожої ракети - зображення

Не дивлячись на те, що бойові дії в пристоличному регіоні вже давно не ведуться, піротехніки Київщини й досі працюють чи не цілодобово.

"До піротехнічної служби Київщини, яка працює чи не цілодобово, припадає левова частка піротехнічних робіт, які не припиняються з перших днів повномасштабної війни в Україні. Завдяки високопрофесійним фахівцям та сучасній матеріально-технічній базі рятувальники ефективно виконують завдання за призначенням, очищуючи нашу землю від вибухонебезпечних предметів і снарядів", –

пресслужба ДСНС Київщини

З водойму на Обухівщині дістали частину ворожої ракети - зображення

Нагадаємо, влітку з Київського водосховища дістали ворожий гелікоптер.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.