Новини
Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

З початку вторгнення російської федерації в Україні загинуло 217 дітей, – Людмила Денісова

Ще 393 дитини – постраждало.

З початку вторгнення російської федерації в Україні загинуло 217 дітей, – Людмила Денісова - зображення
Фото: Рixabay

З початку вторгнення російської федерації в Україні загинуло 217 дітей та постраждало 393 дитини. Такі цифри на своїй Facebook-сторінці оприлюднила уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова з посиланням на дані Єдиного реєстру досудових розслідувань, а також інших джерел, які потребують підтвердження.

"Фактичну кількість загиблих і поранених дітей встановити не є можливим через те, що в українських містах окупаційні війська ведуть активні бойові дії", –

уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова

Нагадаємо, за даними ООН, за останні два місяці війна змусила залишити рідні місця понад 12,7 млн людей, з яких понад 5 млн поїхали за кордон, а 7,7 млн стали вимушено переміщеними особами всередині країни. За оцінками ООН, ще майже 13 млн людей застрягли у постраждалих районах чи не можуть покинути їх.

Як повідомляв "Погляд", за майже два місяці війни було зруйновано 30% української інфраструктури, проте більшість об’єктів можна відновити за короткий час за умови фінансування.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.