З кримським колоритом: День захисника України у столичному музеї просто неба
14 жовтня у Національному музеї народної архітектури та побуту України відбулося святкування Покрови та Дня захисника України. Святкову програму підготував Кримський дім.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/121665101_3830634873615290_8438176170579894635_o-2000x1500.jpg)
Раніше «Погляд» вже інформував про анонс цієї події. Як повідомляє Кримський дім, захід був насичений традиційними ремеслами кримськотатарської культури.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/121550796_3830635833615194_8210790856984873971_o-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/121666573_3830638443614933_6797526785182352674_o-2000x1500.jpg)
Усі охочі могли насолодитися творіннями народних майстрів. Зокрема, виробами гончарної майстерні Рустема Скибіна, а також взяти участь у майстер-класі з малювання на воді - ебру та розписі хною традиційними кримськотатарськими орнаментами. Серед гастрономічних родзинок свята була запашна кримська кава Софра.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/121609329_3830635343615243_7662755418224504684_o-2000x1500.jpg)
На заході діти радували публіку кримськотатарськими танцями А в той же час на головній сцені вшановували кримськотатарських воїнів АТО/ООС - дипломами. Пізніше будуть вручені і медалі «За служіння Ісламу та Україні» від Духовного управління мусульман України «Умма» та Саїда Ісмагілова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/121731776_3830636723615105_800150672213434526_o-2000x1498.jpg)
Протягом насиченої концертної програми виступив Ансамбль Держприкордонслужби разом з Анатолієм Гнатюком із головним хітом «Ой, смереко», під який, танцювали всі, вокальні та хореографічні колективи з українськими народними піснями і танцями.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/121700173_3830636420281802_2211031822252026421_o-2000x1500.jpg)
Кримська родина із кримськотатарськими танцями, заслужені артистки України Эльзара Баталова і Оксана Стебельська, етно-джазове Тріо Усеин Бекиров та хедлайнери заходу - гурт Go_A, які мали представляти Україну на цьогорічному Євробаченні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/121656993_3830637590281685_4471163330188269142_o-2000x1500.jpg)