Юний бучанський музикант здобув перемогу на міжнародному конкурсі "Golden Fest"
![Юний бучанський музикант здобув перемогу на міжнародному конкурсі Юний бучанський музикант здобув перемогу на міжнародному конкурсі](/storage/resized/lg/news/9b5bee15-8d1f-44a3-bde0-79f60c43aaba/snymok-эkrana-2024-02-16-v-12.34.55-800x600.png)
Хлопчик відвідує музичну школу та грає на фортепіано.
Учень Бучанської дитячої школи мистецтв Іван Супруненко взяв участь у престижному музичному конкурсі "Golden Fest". Хлопчик продемонстрував чудові навички та став лауреатом цього конкурсу-фестивалю.
Варто зазначити, що Іван грає на фортепіано і давно захоплюється музикою.
Про це повідомили в офіційному Телеграм-каналі Бучанської міської ради.
Так, Іван Супруненко є учнем фортепіанного відділу Бучанської дитячої школи мистецтв імені Левка Ревуцького. Не так давно хлопець взяв участь у ХІІІ багатожанровому міжнародному фестивалі-конкурсі "Golden Fest", який проходив у два тури.
Іван продемонстрував високі навички гри на фортепіано та підкорив суддів своїм талантом. Хлопець став лауреата І премії конкурсу "Golden Fest" та отримав медаль, кубок та грамоту.
Крім цього, почесною грамотою було відзначено і викладача Івана — Мельничук Ірину.
"Пишаємося талановитими дітьми нашої громади! Вітаємо Івана та його викладачку Ірину Мельничук з перемогою! Бажамо натхнення та подальших успіхів!", —
написали представники Бучанської міськради в соцмережі.
Нагадаємо, український скрипаль зі Львова Богдан Луц став лавреатом першої премії Long-Thibaud International Violin Competition 2023. Це міжнародний конкурс академічних піаністів і скрипалів, який проводять у Парижі уже 80 років.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.