Суспільство
Олімпійські види спорту
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Юні ірпінські тхеквондисти посіли третє місце в командному заліку на Кубку України

18-20 жовтня в Івано-Франківську проходив Кубок України — 2019 з тхеквондо ВТФ. Наші земляки показали високі результати.

У змаганнях брали участь 350 спортсменів з усіх куточків України. Наші юніори в командному заліку посіли 3 місце.

Отже, серед юніорів перше місце посіли Максим Приймак (до 48 кг) та Марта Бугрій (до 55 кг), друге — Алла Червінська (до 52 кг), третє — Андрій Молодець (до 68 кг).

Серед дорослих срібними призерами стали Олексій Мостовий (до 74 кг) та Ігор Поєдинок (до 63 кг), бронзовим — Ярослава Огійчук (до 62 кг).

Вітаємо спортсменів та їхнього тренера Романа Страховського з результативним виступом на змаганнях.