Блоги

Юлія Саліженко: Платформа запустила фантастичної краси мерч спільно з Миколаївський обласний краєзнавчий музей

Футболки, шопери, гігантські листівки, постери, магніти та навіть форма для пряника у вигляді скіфської стели. А ще красивезний подарунковий альбом з обраними експонатами музею.

Юлія Саліженко: Платформа запустила фантастичної краси мерч спільно з Миколаївський обласний краєзнавчий музей - зображення

За кілька днів зібрали вже понад 100К з продажу мерча і продовжуємо збирати. Весь дохід піде на ремонт котельні музею та облаштування дитячої зони в укритті.

Весь цей двіж – маленька частина нашої масштабної співпраці з Музеєм, про яку як мінімум скоро зробимо кейс, як максимум колись напишемо мемуари.

1. Провели аудит комунікацій музею та розробили нову комунікаційну стратегію.

2. Створили нову красивезну айдентику. Тепер на логотипі один із найцінніших експонатів музею – бронзовий казан із Дикого Саду та графема «М» на честь Миколаєва. А кольори натхненні природою Миколаївщини.

3. Відзняли класні художні фото експонатів музею. От просто закликаю вас придбати подарунковий альбом. Він вау і виданий сууперобмеженим накладом – лише 200 примірників, з яких лишилось може 70 від сили. Рідкісна знахідка.

4. Провели редизайн соцмереж. Тепер вони виглядають суперстильно, а класного контенту ще більше.

5. Провели редизайн сайту. Тут велика подяка партнерам Shum Design та Webnauts за швидкість та красу. Ще трохи допилюємо деталі, але тепер, коли дивлюсь на новий сайт, стає тепло на душі.

6. Випустили спец на Платформі про топові експонати музею, які вам точно потрібно знати. Моя улюблена історія – про скіфську стелу, яку випадково знайшли у когось на подвір’ї.

7. А тепер цілодобово приймаємо замовлення на мерч та відправляємо по всій Україні. Через що моє звичайне обличчя зараз – як у кота на цій футболці. До речі весь мерч з котом твітер вже вчора розгріб, але за кілька тижнів буде трошки ще! Підпишіться на інстаграм музею, щоб першими дізнатись про новий завоз)

МОКМ – унікальний музей, це один із найбільших краєзнавчих музеїв в Україні, що має у фондах сотні тисяч експонатів. У 2022 році він сильно постраждав від обстрілів і зараз з усіх сил відновлює свою діяльність. Війна – складний і особливо важливий час для музеїв, аби бути видимими. Адже музеї зберігають та відновлюють національну пам’ять, закохують у рідний край та розповідають нам, ким ми є. Як би я хотіла, щоб музеї в Україні були центром життя, місцями, куди круто ходити, мерч яких модно надягати.

Та дорожчою за всі експонати світу є лише команда самого музею – щира подяка всьому колективу Музею та особливо пані Светлана Романенко за вашу сміливість, відкритість до нового, готовність до змін, допомогу на кожному кроці попри всі труднощі. Ви – суцільна любов.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.