Новини
Суспільство
Культура

Яна Зінкевич стала моделлю для легендарної ляльки Barbie


В рамках проєкту «Пані України» — виставка ляльок, в яких майстри з усієї України втілюють образи видатних жінок українського походження - створено ляльку, прототипом якої стала Яна Зінкевич.

Доступно.UA зазначає, що ці ляльки дарують дітям віру в успішність жінок у різних сферах життя, та у свої сили і здійснення мрій.

Яна є народною депутаткою, секретарем комітету охорони здоров‘я нації ВРУ, Народним Героєм України, членом Нагородної ради Ордену в Народний Герой України, а також командиром батальйону та розробницею проєкту в Госпітальєри.

фото Яна Зінкевич

«Відчуття фантастичні! колись, малечею, я мріяла про нову ляльку Barbie, а тепер стала нею)). Просто неймовірно бути поруч у рейтингу з Княгинею Ольгою, Лесею Українкою та іншими неймовірними українками!»,- відреагувала на створення схожої на себе ляльки сама Яна Зінкевич.

Майстриня Анастасія Недолуженко додала до дизайну ляльки жовто-блакитний прапор: «все як у житті» — додає Яна.

фото Яна Зінкевич
фото Яна Зінкевич

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що чемпіонка світу з фехтування Ольга Харлан отримала персональну копію ляльки Барбі.

Також читайте про учасниць переяславського конкурсу краси.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.