Яна Зінкевич стала моделлю для легендарної ляльки Barbie
В рамках проєкту «Пані України» — виставка ляльок, в яких майстри з усієї України втілюють образи видатних жінок українського походження - створено ляльку, прототипом якої стала Яна Зінкевич.
Доступно.UA зазначає, що ці ляльки дарують дітям віру в успішність жінок у різних сферах життя, та у свої сили і здійснення мрій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/171948829_2728007697419814_563653807803222318_n.jpg)
Яна є народною депутаткою, секретарем комітету охорони здоров‘я нації ВРУ, Народним Героєм України, членом Нагородної ради Ордену в Народний Герой України, а також командиром батальйону та розробницею проєкту в Госпітальєри.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/160219390_236919141502721_2563131039093676918_n.jpg)
«Відчуття фантастичні! колись, малечею, я мріяла про нову ляльку Barbie, а тепер стала нею)). Просто неймовірно бути поруч у рейтингу з Княгинею Ольгою, Лесею Українкою та іншими неймовірними українками!»,- відреагувала на створення схожої на себе ляльки сама Яна Зінкевич.
Майстриня Анастасія Недолуженко додала до дизайну ляльки жовто-блакитний прапор: «все як у житті» — додає Яна.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/173291900_2728007744086476_5784771968178609506_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/Snymok-12.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/04/174222489_2728007714086479_8564262615686052502_n.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв про те, що чемпіонка світу з фехтування Ольга Харлан отримала персональну копію ляльки Барбі.
Також читайте про учасниць переяславського конкурсу краси.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.