Вишгородські поліцейські роздавали «миколайчиків»
Правоохоронці побували в гостях у вихованців дитбудинків та прийомних сімей.
![Вишгородські поліцейські роздавали «миколайчиків» Вишгородські поліцейські роздавали «миколайчиків» - зображення](/storage/resized/lg/news/9400cb6c-e402-444d-9860-e5b97d95b674/Lyubystok1.jpg)
Напередодні Дня святого Миколая співробітники Вишгородського відділу поліції ходили в гості – до дітей, які ростуть без рідних батьків.
«Сьогодні, 18 грудня, очільник Вишгородського відділу поліції та працівник ювенальної превенції спільно зі службою у справах дітей Вишгородської РДА завітали в дитячий будинок «Любисток», дитячий будинок сімейного типу, що в с. Старі Петрівці, та прийомну сім’ю у м. Вишгород», зауважує Вишгородський відділ поліції на своїй Фейсбук-сторінці, зазначаючи, що завітали, звичайно ж, із теплими привітаннями, солодощами та дарунками.
![Вишгородські поліцейські роздавали «миколайчиків» Вишгородські поліцейські роздавали «миколайчиків» - зображення](/storage/resized/lg/news/9400cb6c-e402-444d-9860-e5b97d95b674/Lyubystok2.jpg)
Для дітвори подібні візити – не рідкість. То ж хлопчики і дівчатка як і і завжди, тепло зустріли поліцейських. Позитивні емоції від зустрічі отримали вісі – й дорослі, і діти.
![Вишгородські поліцейські роздавали «миколайчиків» Вишгородські поліцейські роздавали «миколайчиків» - зображення](/storage/resized/lg/news/9400cb6c-e402-444d-9860-e5b97d95b674/Lyubystok3.jpg)
![Вишгородські поліцейські роздавали «миколайчиків» Вишгородські поліцейські роздавали «миколайчиків» - зображення](/storage/resized/lg/news/9400cb6c-e402-444d-9860-e5b97d95b674/Lyubystok4.jpg)
![Вишгородські поліцейські роздавали «миколайчиків» Вишгородські поліцейські роздавали «миколайчиків» - зображення](/storage/resized/lg/news/9400cb6c-e402-444d-9860-e5b97d95b674/Lyubystok5.jpg)
Як повідомляв «Погляд»,Вишгородська гімназія отримала подяку за рівень викладання англійської.
Також, за інформацією «Погляду», вишгородські червонохрестівці збирають музичні диски.
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram