Новини
Україна
Новини Київської області
Вишгород
Спорт
Хороші новини

Вишгородські плавці здобули «золото»


 У зимовому чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів, який відбувся у м. Дніпрі, юні спортсмени Даниїл Ткаченко та Ростислав Крижанівський показали відмінні результати

Учні Вишгородської школи №1 Даниїл Ткаченко та Ростислав Крижанівський  відзначились на зимовому чемпіонаті України з плавання серед молоді 19 - 22 лютого 2020р. у м. Дніпрі. У змаганнях  брали участь 490 спортсменів (183 дівчат та 307 юнаків) з 24 областей України, Києва та республіки Білорусь.

«Даніїл Ткаченко завоював золоту медаль на дистанції 200 метрів на спині серед молоді  та виконав  у вечірній частині програми норматив відбору на Європу.  Ростислав Крижанівський завоював дві золоті медалі на дистанції 100 метрів брасом серед молоді та юніорів та  виконав норматив на чемпіонат Європи серед юніорів,  котрий будет проходити  у Шотландії в місті Абердин в липні цього року», інформує Вишгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Це – чергові нагороди юних плавців. "Погляд" уже розповідав, що на рахунку хлопців – і кілька рекордів.

Тренер спортсменів – тренер з багаторічним стажем Геннадій Жданов під час одного з інтерв’ю поділився з журналістами «Погляду» своїми спогадами:

«Коли я переїхав з Києва у Новосілки на Вишгородщині, якось ми з дружиною вирішили взяти абонемент у басейн. Коли прийшли у басейн, до мене підійшов адміністратор, запитав, чи я не тренер з плавання, і, отримавши ствердну відповідь, попросив допомогти щодо роботи дитячо-юнацької школи. Коли я почав працювати, спочатку прийшла мама Даниїла Ткаченка, привела двох братів. До речі, старший брат Даниїла теж  майстер спорту. Потім Ростислав прийшов. Так, ось, коли я їх побачив у воді, сказав, що повертаюсь у великий спорт. Я побачив у них перспективу», зауважив Геннадій Жданов, і розповів: «Я хлопцями задоволений завжди. А от собою – не завжди. Тренер має бути завжди не задоволений собою, і шукати причини не в комусь, а тільки в собі».

У Вишгородській  ЗОШ №1 зауважують, що пишаються наполегливими, цілеспрямованими юнаками, і бажають їм наступних перемог.