Вишгородщина: школярці, що провалилася під кригу, допомогли поліцейські
До поліції звернулася небайдужа жінка та повідомила, що на території Київського водосховища дитина провалилася під кригу. Місцеві патрульні поліцейські невідкладно прибули на порятунок дівчинки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/54_main-v1584377102.jpg)
До приїзду поліцейських дівчинці вдалося самотужки вибратися з крижаної води на бетонну споруду біля маяка, повідомляє Вишгородський відділ поліції. Щоб дістатися на територію гідроелектростанції, де знаходилось дівча, поліцейським потрібно було отримати спеціальний дозвіл від працівників режимного об’єкту.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/142869512_2879663135625567_8737170894209802574_n.jpg)
Правоохоронці діяли оперативно, і вже за кілька хвилин дитина грілася в службовому автомобілі поліцейських. 11-річна школярка пояснила правоохоронцям, що відпросилася у мами погуляти набережною, доки та була в магазині. Після того, як поліцейські впевнилися, що здоров’ю дівчинки нічого не загрожує, її разом з мамою відвезли додому.
Раніше «Погляд» повідомляв про те, що у Києві собака провалився під кригу (відео).
Також ми повідомляли про екстремальні розваги обухівських школярів.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.