Новини
Україна
Суспільство
Україна-суспільство
Політика

Виділено кошти для райдержадміністрацій, що ліквідуються


Кабмін виділив 879 млн грн для забезпечення окремих видатків, пов’язаних з ліквідацією районів.

В Україні тривають процеси, пов’язані із ліквідацією районних держадміністрацій, які припиняють свою роботу у зв’язку з реформою децентралізації. Зокрема, на Київщині залишається 7 районів.

 Як повідомив Урядовий портал, Кабмін перерозподілив частину бюджетних призначень – загалом це 879 млн грн, передбачених у держбюджеті за загальнодержавними видатками Мінфіну для забезпечення окремих видатків, пов’язаних із ліквідацією районів в Україні.

«Розподіл частини бюджетних призначень здійснено за єдиними підходами з урахуванням середньомісячної заробітної плати для райдержадміністрацій, врахованої на 2021 рік, та кількісних показників, наданих облдержадміністраціям за встановленими постановою Уряду формами. Йдеться про кількість працівників, які попереджені про вивільнення, яким необхідно виплатити вихідну допомогу та які отримають грошову компенсацію за невикористані відпустки», - зазначається у повідомленні.

На які саме виплати працівникам районних державних адміністрацій, що реорганізуються, спрямують виділені кошти?

Зокрема, це:

  • заробітна плата, що складається з посадового окладу, надбавки за ранг і вислугу років;
  • вихідна допомога;
  • грошова компенсація за невикористані відпустки працівникам, які вивільняються.

«Погляд» повідомляв, що у місцевих виборах-2020 взяли участь 145 партій.

Також «Погляд»  інформував, що голів райдержадміністрацій повідомили про звільнення.

 Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.