Новини
Україна
Суспільство

Всеукраїнський конкурс з медіаграмотності для вчителів передбачає нагороди


До 3 квітня триватиме змагання на найкращу вправу з інтеграції медіаграмотності для учнів 5-6-х класів.

Фото з сайту Середня освіта

Організатори конкурсу – Міністерство освіти і науки та Академії української преси. До участі в конкурсі запрошують учителів українських шкіл. Про це повідомив ресурс Середня освіта.

Мета конкурсу

Активізація медіаосвітнього потенціалу Держстандарту та інтеграція найкращих медіаосвітніх практик в освітній процес – такою є мета Всеукраїнського конкурсу на найкращу вправу з інтеграції медіаграмотності для учнів 5–6-х класів, котрі  навчатимуться за новим Держстандартом базової середньої освіти.

Зазначається, що конкурс відбудеться в рамках усіх освітніх галузей, позаурочної та позашкільної діяльності.

«Вправи, які будуть подаватися на конкурс, мають розвивати медіаосвітні компетентності учнів у мовно-літературній, математичній, технологічній, інформатичній, природничій, мистецькій освітніх галузях або галузі «Фізична культура», -

Ресурс Середня освіта

Для участі в конкурсі необхідно заповнити гугл-анкету. Кожен учасник може надіслати не більше, ніж 3 матеріали на конкурс. Матеріали для участі в конкурсі приймають до 3 квітня цього року.

Нагороди переможцям конкурсу

На порталі «Медіаосвіта та медіаграмотність»  будуть розміщені усі плани-конспекти вправ, що подані на конкурс та відповідають його вимогам, а їхні автори одержать сертифікати від організаторів.

Також п’ять переможців конкурсу отримають авторський гонорар за написання своїх матеріалів. Ці кошти можна буде використати на придбання обладнання/технічних засобів, необхідних у педагогічній діяльності.

Президентським указом № 55/2021 від 16 лютого 2021 року «Про Консультативну раду з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти» створено консультативно-дорадчий орган при главі держави, основними завданнями якого є моніторинг сучасного освітнього простору, стану реформування системи загальної середньої освіти, аналіз законодавства України в освітній галузі.

«Погляд» повідомляв, що нині у дистанційному режимі через виявлення випадків захворювання на COVID-19 працюють  35 закладів середньої освіти на Київщині. Очно працюють майже 93% шкіл.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.