#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Володимир Зеленський ініціюватиме розпуск Верховної Ради

17.05.2019 Марічка Левчук 0

Володимир Зеленський, вступивши на посаду президента України, буде ініціювати розпуск Верховної Ради, спираючись на відсутність коаліції.

Про це заявив його радник Дмитро Разумков в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”, – повідомляє Українська правда.

На питання, чи буде Зеленськи ініціювати розпуск парлаемнту, Разумков відповів: “Звичайно, буде ініціювати”.

На думку команди новообраного президента, на це є законні підстави.

“На порушення закону дійсно ніхто йти не планує. Є передумови, які дають можливість президенту розпустити Верховну Раду. Вони чітко прописані в законодавстві, іноді не до кінця чітко, але більш-менш зрозуміло”, – сказав Разумков.

“Однією з цих передумов є відсутність коаліції, яка багато обговорюється. І, з моєї точки зору, коаліції сьогодні немає, тому що в двох коаліційних фракціях немає 226 народних депутатів”, – оддав він,

Разумков розповів про різні запити і судові позови, в яких спікера парламенту Андрія Парубія просили показати поіменний список депутатів, що входять до коаліції, але цього так і не було зроблено.

За Конституцією президент має право розпустити Верховну Раду і призначити позачергові вибори, але не менше ніж за півроку до закінчення терміну повноважень парламенту. Чергові вибори Ради призначені на 27 жовтня.