Влетів у дерево та втік: у Броварах сталася ДТП
27 травня 2020 року у Броварах по вулиці Лесі Українки, біля будинку №12 сталася дорожньо-транспортна пригода, про це "ПОГЛЯДу" повідомили свідки аварії.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-27_21-50-37.jpg)
Очевидці розповіли, що близько 11:00 автомобіль ВАЗ-2107 біля будинку №12 по вулиці Лесі Українки влетів у дерево, при цьому мало не збивши дівчину з дитячим візочком. Після зіткнення через пасажирські двері з салону автівки вийшли двоє чоловіків, які, зі слів свідків, були нетверезими. Залишивши транспортний засіб, вони розійшлися в різні сторони.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-27_21-50-39.jpg)
На місце аварії прибули патрульні поліцейські, ними було викликано евакуатор, який пізніше і забрав автівку на штрафмайданчик.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-27_21-50-42.jpg)
Під час роботи правоохоронців на місці події до них підійшов місцевий мешканець та повідомив адресу можливого проживання громадянина, який, скоріш за все, був водієм. Деталі встановлюються.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-27_21-50-09.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-27_21-51-07.jpg)
Раніше повідомлялося, що прокуратура області виявила в роботі Броварської виконавчої служби численні порушення.
Фото з місця події інформаційної агенції "ПОГЛЯД"