Відремонтований бронеавтомобіль Т-4 заступив на бойову службу
Учасники Ветеранської спільноти "Всеукраїнського об'єднання "Ми Українці", відвідавши побратимів на сході, передали машину бійцям 23 батальйону 56 бригади, а також передали гуманітарний вантаж, до збору якого підключились вишгородці
До поїздки на схід ветерани з ВО "Ми Українці" готувались кілька місяців. Найважливіше – треба було відремонтувати автомобіль Фольксваген Т4 - один з найперших, яким ще в далекому 2014 році волонтери Армія СОС возили гуманітарку та екіпажі БПЛА фронтовими дорогами.
«Історія цього автомобіля, це історія цілої субкультури людей, яких ми гордо називаємо – Волонтерами. Саме в далекому 14-му році цей автомобіль зайшов на бойове чергування до волонтерської фундаціі "Армія SOS". Саме з 14-го цей бойовий «кінь» об'їздив весь Схід, від Маріуполя до Станиці Луганської. І саме ця організація взяла на себе фінансові зобов'язання з капітального ремонту автомобіля. Адже технічний стан є запорукою того, що машина не підведе в найвідповідальниший момент, тим паче на справжній війні», зауважив голова ветеранської спільноти ВО "Ми Українці" Іван Татауров, розповівши, що допомогу в ремонті надали Ярослав Тропінов, Ivan Kb, Артем Палютін.
Іван Татауров поінформував, що бронеавтомобіль Т-4 був доправлений і переданий 23 батальйону 56 бригади, які наразі тримають передові позиції в селищі Піски.» Ідея укомплектувати саме цей підрозділ, "бродила" дуже давно, але повинні були зійтись усі зірки в одному місці. І це сталося. Мабуть, зерно цього задуму зародилось, ще тоді коли ми з Побратимами були в Чехіі, у нашої нескоренно-невгамовної діаспори. Тоді вперше згадалось про функціональний автомобіль для передової. Відтоді почалась наша підготовка до "турне". Наразі ми виконали взяті на себе забов'язання і душевно та щиро дякуємо всім причетним»
Також він розповів, що до побратимів на схід учасники ВО "Ми Українці" виїхали двома машинами, аже, окрім Т-4, везли гуманітарний вантаж, до здору якого долучились і вишгородці, такими чином підтримуючи бійців на передовій і дякуючи їм за захист України.
«Волонтерську допомогу можна поділити на три напрямки, в яких закладена складова майбутнього Країни, адже людський фактор - від підлітка до дідуся, від школяра до бізнесмена, є фундаментом побудови міцної та незалежної Держави. Перший напрямок – це школи: долучились учні 2-е класу Вишгородської спеціалізованої школи "Сузір'я", та учні Київської школи №147, місто Київ. Дякуємо дітлахам й вчителям, за гідний приклад патріотизму й турботу про наших Захисників! Друший напрчмок - організації: "Атомпрофспілка" - Павло Прудников, Валерій Матов; Вишгородська міська рада і міський голова Олексій Момот; "13 резервна сотня ДУК ПС (м. Київ) - друже Бандера Бандера Валентин, друже Дельта Rostyslav Malievanov; журнал "Корупціонер в Україні" - Сергій Новіков; "Національна спілка письменників України" - Сергій Мартинюк, Єлена Дорофієвська, Тетяна Фольварочна, Марія Морозенко, Марґо Ґейко, Пономаренко Борис Йосипович. Третій напрямок -- Волонтери, люди з великої літери: Микола Кравченко, Раїса Шматко, Армен Шахарьянц, Victoria Lytvyn, Svetlana Kerner. Я назвав тих, хто не тільки словами, а й справжнім внеском долучились до втілення в життя цієї "місіі". Ви – гідний приклад, для Вашого оточення, для всієі України. Також дякуємо всім ветеранам та справжнім патріотам. Захисники, і ми, всі ті, хто робив цю справу, також дякуємо сердечно. Саме в нас і є той стрижень, який формує нашу Націю, не дає здати позиціі, не дає схибити, не дає стати рабом!», зауважив голова ветеранської спільноти ВО "Ми Українці".
Фото з Фейсбук-сторінки Івана Татаурова