Обухів
Події

Виділення земельних ділянок у Богуславі можуть зупинити: депутати хочуть провести інвентаризацію комунальних земель

18.02.2022
Мета ініціативи – визначити скільки земельних ділянок наразі перебуває у приватній та комунальній власності.

Виділення земельних ділянок у Богуславі можуть зупинити: депутати хочуть провести інвентаризацію комунальних земель - зображення

Пресслужба Богуславської міської ради повідомила на своїй фейсбук-сторінці про те, що на засідання, яке відбулося 16 лютого, депутати винесли питання про проведення на території громади інвентаризації землі, яка знаходиться у комунальній власності.

"На розгляд комісії подали звернення 16-ти депутатів міської ради щодо призупинення виділення жителям громади земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва терміном на 4 місяці, так як вважають за потрібне провести інвентаризацію земель комунальної власності", – йдеться у дописі.

Причиною такого звернення став випадок виділення земельної ділянки на підставну особу.

Автори ініціативи переконані, – інвентаризація дасть можливість отримати точні відомості про те, скільки землі вже знаходиться в приватних руках, чи обробляється вона і чи сплачуються за неї податки, та, врешті, дізнатися, скільки землі залишається ще у комунальній власності.

"Проте існує й інша думка, що таке рішення — неправомірне. Тож остаточне рішення щодо накладення мораторію — за депутатами на найближчій сесії", – резюмували у міськраді.

Нагадаємо, землевласники та користувачі земель на Київщині за місяць поповнили бюджет на понад 105 мільйонів. Найбільше коштів сплатили у січні за землю у Броварській ТГ – більш як 9,5 мільйона гривень.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.