Новини
Головні новини
Новини світу
Новини ШоуБізу

Від пострілу зіркового актора загинула киянка Галина Хатчінс, відома у Голлівуді операторка (ВІДЕО)

У Голлівуді на знімальному майданчику від пострілу американського актора Алека Болдуїна загинула операторка з України Галина Хатчінс та важко поранений режисер картини Джоел Соуз.

У Голлівуді на знімальному майданчику від пострілу американського актора Алека Болдуїна загинула операторка з України Галина Хатчінс та важко поранений режисер картини Джоел Соуз.

Нещасний випадок стався через пропуски запалювання зброї з холостими патронами. Під час пострілу частки кулі розлетілися і потрапили у двох людей – операторку Галину Хатчінс і режисера Джоела Соуза. Режисер поранений в ключицю. Галину врятувати не змогли.

На знімальному майданчику загинула операторка Галина Хатчінс.
На фото Галина поруч зі своїм вбивцею за два дні до загибелі

Гвинтівка була в руках Алека Болдвіна. Інцидент стався на ранчо Бонанза-Крік під час зйомок вестерну "Іржа".
Світла пам'ять.

Операторці українського походження було 42 роки. Відомо, що знімалася сцена з перестрілкою, револьвери мали бути заряджені холостими набоями, проте в момент пострілу Болдвіна куля чи якісь осколки влучили в двох людей, які перебували поблизу. Тепер поліція встановлює, з якої зброї велася стрільба, і які в ній були набої. Поки невідомо, став причиною інциденту людський фактор або проблема в реквізиті. Наразі зйомки фільму призупинені. Поранений режисер Джоел Соуза перебуває в критичному стані.

Представник компанії, яка знімає фільм, повідомив виданню The Hollywood Reporter, що інцидент стався під час сцени, в якій Болдуїн стріляв холостими патронами. Зброя використовувалася на майданчику як предмет реквізиту.

Як кажуть слідчі, схоже на те, що в сцені, яка в цей момент знімалася, мав використовуватися пістолет, – цитує Франс Пресс повідомлення поліції. – Детективи намагаються встановити, яким саме вражальним елементом був зроблений постріл”.

Представник шериф Санта-Фе повідомив, що Болдуїн дав свідчення поліцейським. 

Він зробив заяви й відповів на їхні запитання. Він прийшов добровільно і після надання свідчень залишив будівлю. Будь-які звинувачення в цій справі не висунуто, нікого не арештовано”, – сказав представник шерифа.

Загибла операторка – родом з України. Галина Хатчинс розповіла на своєму сайті, що вона народилась і виросла “в оточенні оленів і атомних підводних човнів”: у сім'ї військового, який служив на радянській військовій базі за Полярним колом. Закінчила Київський державний університет за спеціальністю “міжнародна журналістика”, а потім працювала над документальними фільмами у Великобританії. У 2015 році отримала кінематографічну освіту в США і зробила успішну кар'єру операторки. У 2019-му її назвали однією з висхідних зірок американського кінематографа. Серед іншого вона знімала стрічку про супергероя “Макс Фіст” (Archenemy) і фільм жахів “Дарлін” (Darlin).

Алек Болдуїн грає в картині “Раст” знаменитого злочинця Гарланда Раста. За сюжетом його онука звинувачують у випадковому вбивстві й засуджують до повішення. Тоді Раст вирушає до Канзасу, щоб звільнити його з в'язниці. Дія вестерна відбувається в XIX столітті.

Редакція "Погляду" створила актуальний сюжет на цю тему

Також ІА “Погляд” вже повідомляв, що Українська режисерка отримала п’ять номінацій MTV Video Music Awards.

Ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.