#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Україна-суспільство

«Велике будівництво»: за пів року Укравтодор працевлаштував 21,5 тисячі працівників

23.11.2020 0 Ташевська Наталя 0

Водночас, за травневими прогнозами Дениса Шмигаля, у 2020 році для реалізації планів Укравтодору планували залучити понад 150 тисяч працівників.

Отже, у понеділок, 23 листопада, Укравтодор на своєму Telegram-каналі повідомив, що у рамках проєкту «Дороги та робота» за 6,5 місяців працевлаштувались 21 256 осіб.

«В листопаді фінішує ремонт 3900 км доріг країни. Але великі інфраструктурні об'єкти, які цьогоріч реалізовуємо в рамках програми президента «Велике будівництво», потребують нових дорожніх працівників. Протягом 3 тижнів листопада було працевлаштовано 1 088 осіб, відкритими залишаються близько 100 вакансій», - відзвітувало відомство.

Детальніше щодо працевлаштування у дорожній галузі та відкриті вакансії Укравтодор пропонує подивитися на сайті проєкту «Дороги та робота». Ми перейшли за посиланням, станом на момент публікації там… таке:

150 тисяч робочих місць - амбіційні плани уряду

Урядовий портал презентував започаткування амбіційного проєкту під назвою «Дороги та робота» 1 травня поточного року.

«У 2020 році Україна залучає на дорожні роботи рекордні 112 млрд грн. Планується відремонтувати більше 6500 км доріг у рамках національного проєкту «Велике будівництво». Масштабні дорожні інвестиції у рази розширюють потребу у робочих місцях. Щоб оптимізувати процес працевлаштування, Укравтодор разом із урядом та Офісом президента у партнерстві з robota.ua та Державною службою зайнятості ініціювали запуск проєкту «Дороги та робота», - йшлося у повідомленні уряду.

«Дорожня галузь у цьому році має виняткове значення для країни. Компанії, які виконують роботи на замовлення Укравтодору й отримують величезні державні замовлення, мають забезпечити працівників гідними заробітними платами й усіма соціальними гарантіями. Працевлаштування дорожніх спеціалістів має відбуватися офіційно та з дотриманням законодавства»

коментар президента України Володимира Зеленського

На оновлення більше 4000 км державних доріг у 2020 році дорожня галузь мала залучити понад 38 тисяч дорожніх спеціалістів. Ще близько 120 тисяч робочих місць збиралися створити у супутніх галузях.

«Всього у 2020 році для реалізації планів Укравтодору планується залучити понад 150 тисяч працівників. Це не тільки персонал, безпосередньо задіяний в дорожніх роботах, але й в суміжніх галузях. Крім прямого працевлаштування, велике дорожнє будівництво має також вплив на всі сфери економіки, адже відремонтовані дороги оптимізують логістику, впливають на рівень цін, спонукають до розвитку внутрішній ринок», – цитував у травні прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля Урядовий портал.

Нагадаємо, «Погляд» розповідав про те, як 12 серпня відбулось представлення одного з ключових перспективних об‘єктів програми «Велике будівництво» -  проєкту Київської обхідної дороги (КОД).

А у серпні в Київській ОДА перед початком навчального року повідомили про результати програми «Велике будівництво», на які очікувала освітня галузь області.