#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Боярка
Києво-Святошинський район
Вибори

Вчителька з Боярки розповідала про переваги Порошенка на уроці історії

17.04.2019 Катерина Бенке 0

Фото: news.pn

Учні одного з навчальних закладів Боярки оприлюднили відео, де вчителька історії розповідала про переваги чинного Президента та недоліки кандидата Зеленського.

"Ви через рік будете плакати. Але вже Україна повернеться туди і знову буде північний сусід над нами - тиснути і забирати все. Ви ж точно знаєте, що при Порошенку цього не буде", - заявила викладачка.

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR38g_eet3qfB1vJCCEh9IqDRO1Pinj2FVfSqo2Wo8wrm1UKL4KiJ6l6gmA&v=LSVglxGMq1I&feature=youtu.be&app=desktop

Вона нагадала, що Володимир Зеленський хоче завершити війну, припинивши стріляти і запитала дітей: що ж відбудеться тоді? Хтось із класу вигукнув -"На Київ підуть!"

Думки користувачів YouTube розділилися - як і в реальному житті. "Я вже плачу від того, що "це"вчить наших дітей. Навіщо вкладати в голову дітям таку політичну нісенітницю, чи так тепер в школах виховують дітей? Зомбують ще зі шкільних парт?".

"Все правильно вона робить. Підлітки черпають інформацію з телевізора та інстаграма, а там шахраї Зе і його команда маніпулюють незміцнілим розумом підлітків. Тому це місія вчителів, а також батьків, розповідати, що таке добре, а що таке погано".