Васильківські дзюдоїсти – переможці Всесвітніх ігор з єдиноборств «Combat Games»
Юні спортсмени з Василькова Богдан Дембовський і Артем Корчовий стали переможцями Всесвітніх ігор з єдиноборств «ISF World Schools Combat Games 2019», які нещодавно завершилися у м. Будапешт (Угорщина).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/64269033_1219927778174328_4042752952224448512_n.jpg)
Васильківські дзюдоїсти входили до складу учнівської збірної команди України. Нарешті незліченні години тренувань дали свої переможні плоди. Богдан Дембовський став переможцем у ваговій категорії до 60 кг, Артем Корчовий – у ваговій категорії до 55 кг.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/65168929_1219927784840994_3429312690416254976_n.jpg)
Хлопці ще раз довели, що васильківських дзюдоїстів знають як в Україні, так і за її межами.
Наразі юні спортсмени та їх тренери, Едуард Меленевський і Санчо Рудой, відпочивають у спортивно-оздоровчому комплексі у Болгарії «Сонячний Берег».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/65305350_1222637187903387_9055103606268624896_n.jpg)
За повідомленням Васильківської федерації дзюдо