#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Анонси
Васильків
Київщина-суспільство

Васильків готується до святкування своєї 1031-ї річниці (анонс)

03.09.2019 Надiя Проценко 0

Традиційно у другу суботу вересня – цьогоріч це 14 вересня – місто Васильків відзначає своє заснування у далекому 988 році князем Володимиром Великим.

Щороку васильківчани з нетерпінням чекають, яку ж програму заходів, підготувала для них місцева влада. І ось якою вона буде цього року.

Як і в минулому році свято розпочнеться на центральній площі дитячою грою руханкою, схожою на флешмоб (о 9.30). Потім вже традиційний пробіг на 2000 м «Vasylkiv Run», в якому зазвичай беруть участь і представники керівництва міста (о 10.00), а відразу після нього (о 10.30) – чемпіонат міста з легкої атлетики «Стрибки на майдані».

Родзинкою святкування Дня міста стане реєстрація танцювального рекорду України (о 17.00). Усіх присутніх розважатиме театр живих скульптур (о 17.30), а о 20.00 розпочнеться концертна програма за участю місцевих та запрошених зірок естради.

Низка заходів планується й у спортивному комплексі (міський стадіон). Там о 9.00 відбудеться чемпіонат міста з волейболу, о 12.30 – свято фарб «Holi», а о 14.00 – Відкритий Кубок міста з футболу.

У сквері біля кінотеатру «Дружба» працюватиме ярмарка «Смакуй по-васильківськи», а також відбудеться «Дитячий вернісаж» та «Арт-майдан» о 14.00.

На центральному дитячому майданчику біля ЗОШ №1 для дітей о 16.00 влаштують розважальну програму «Поляна казок».

У сквері Т.Г.Шевченка о 18.00 виступить військовий оркестр та хор ветеранів.

За інформацією Васильківської міської ради