#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Анонси
Васильків
Спорт

Васильків готується до передноворічного Всеукраїнського турніру з дзюдо

10.12.2019 Надiя Проценко 0

21 грудня у Васильків прибуде близько 200 спортсменів з різних куточків України, щоб позмагатись за кубки, медалі та призи. Вже багато років поспіль у місті напередодні Нового року влаштовується Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок мера», який став традиційним.

Васильків готується до передноворічного Всеукраїнського турніру з дзюдо
Переможці минулорічного турніру "Кубок мера" у Василькові

Як розповів журналісту ІА «Погляд» президент Федерації дзюдо Київської області Едуард Меленевський, який також є старшим тренером Васильківського відділення дзюдо та має звання «Заслужений тренер України», на турнір запрошені команди з Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Київської області та м. Києва. «На ці змагання юні дзюдоїсти приїжджають із задоволенням, адже вони завжди проходять у дружній передсвятковій атмосфері, – зазначає Едуард Меленевський. – Зокрема в минулому році до нас приїжджали юні спортсмени з міста-побратима Горі (Грузія) ». Також тренер пояснив: « Турнір має назву «Кубок мера», оскільки проходить за підтримки Васильківського міського голови Володимира Сабадаша. Тож переможцям змагань міський голова вручить кубки, медалі, грамоти та цінні призи».

Розпочнеться захід з урочистої частини об 11:00. Локація: місто Васильків, вулиця Володимирська 2, Васильківська ДЮСШ.

За інформацією щодо участі у турнірі звертайтесь до Васильківської федерації дзюдо