Новини
Україна
Головні новини

В Україні знизили тариф на доставку газу

19.01.2021 Оксана Кириленко 0

Тепер українці платитимуть за доставку газу 1,79 грн за кубометр.

Фото з відкритих джерел

Зазначимо, що із 1 січня ціна за розподіл газу становила від 0,45 до 3,34 грн за кубометр. Тепер граничний тариф - 1,79 грн.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«Встановлення граничного тарифу на рівні 1,79 грн не означає, що він буде однаковий для всіх. НКРЕКП визначило найвищу межу тарифу, проте для десятків компаній ця сума буде нижчою», - зазначив Шмигаль.

Він також розповів, що найближчим часом у парламент також буде подана ініціатива, яка має зменшити розрив у тарифах між різними газорозподільчими компаніями.

Зауважимо, що після того, як із 1 січня 2021 року збільшилась ціна за розподіл газу, кожен оператор газорозподільних мереж встановив власну ціну, і у декого вона перевищувала 2 грн за кубічний метр.

У зв'язку із цим депутати фракції «Слуги Народу», голови Антимонопольного комітету та НКРЕКП домовилися про зниження тарифу.

«Погляд» пиcав, що в Україні природний газ потрапив до переліку соціально значущих товарів.

Також «Погляд» повідомляв, що в Україні знизили ціни на газ.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.