#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Головні новини
Довкілля

В Україні запускають державну інвентаризацію лісів

02.06.2020 Бобрик Юлія 0

«За» відповідний законопроєкт проголосувало 322 народних депутата.

Сьогодні, 2 червня, Рада прийняла проєкт закону №2379 про запуск державної інвентаризації лісів.

Радісною звісткою на своїй сторінці у Facebook поділилася заступниця міністра енергетики та захисту довкілля Ірина Ставчук.

«Основною метою законопроєкту є запровадження в Лісовому кодексі поняття національної інвентаризації лісів. Це запустить цикл польових і статистичних робіт зі збору та узагальнення інформації про стан та динаміку лісів та лісових ресурсів», – пояснює Ірина Ставчук важливість нового закону.

Тож, згідно із законом, «національна інвентаризація лісів – система вибірково-статистичних обстежень лісового фонду України, спрямована на отримання обґрунтованої узагальненої інформації щодо лісів для потреб планування, у тому числі стратегічного, ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу лісів».

Як повідомляв «Погляд» раніше, востаннє облік лісів в Україні проводили у 1996 та 2011 роках. Тож наразі у держави немає актуальної інформації про стан лісових ресурсів, що ще раз підтверджує важливість прийняття закону та його виконання.

Тепер проєкт закону мають передати на підпис президенту.

Нагадаємо, наприкінці травня уряд розділив Міністерство енергетики та захисту довкілля на два відомства.