#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна-суспільство

В Україні створять реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг

27.01.2021 Косянчук Інна 0

Кабмін затвердив постанову, якою визначено правила формування та ведення реєстру і доступу до нього.

Сьогодні, 27 січня, Кабмін прийняв постанову  «Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг». Це дасть змогу створити алгоритм прозорості ринку надавачів послуг та реєстрації відповідних суб’єктів. Постанова визначає правила формування та ведення такого Реєстру і доступу суб’єктів і людей до нього. Про це повідомляє Мінсоцполітики на своєму сайті.

Одним з поштовхів до затвердження такого документа стала надзвичайна ситуація, яка  сталась 21 січня у  Харкові. Тоді під час пожежі в  приватному пансіонаті, який здійснював догляд за старенькими, загинули люди. Тим часом  органи соцзахисту не знали про його діяльність, оскільки  до жодного реєстру не було внесено, інформацію про цей суб’єкт господарювання .

З прийняттям урядової постанови буде посилена робота щодо включення до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері надання соцпослуг.

«У подальшому ця інформація з Реєстру може використовуватися для здійснення відповідних контрольних заходів. Крім того, доручено обласним, Київській міській державним адміністраціям організувати роботу з дотримання надавачами соціальних послуг діяльності за визначеними Критеріями діяльності», йдеться у повідомленні.

 «Погляд» повідомляв, що держава кличе мігрантів назад і пропонує коти на власну справу.

Також «Погляд»  інформував про те, як діють ЦНАПи Київщини в перехідний період.

 Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.