Суспільство
Здоров'я
Російсько-Українська війна

В Україні створили перелік підприємств, які виготовляють протези

Безоплатно протези можуть отримати не лише військові, але й цивільні громадяни, які постраждали від війни.

В Україні створили перелік підприємств, які виготовляють протези - зображення

В Мінсоцполітики створили інтерактивну мапу, де зібрані всі протезні підприємства країни. Так всі охочі можуть онлайн і в будь-який час отримати інформацію про розташування підприємств та їхні контактні дані.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства соціальної політики.

Дашборд запустили на сайті Міністерства. В ньому зібрані контакти всіх українських протезних підприємств та інших виробників допоміжних засобів реабілітації.

“Відтепер, обираючи протезне підприємство, будь-хто може онлайн перевірити його завантаженість. Ця інформація дозволить зрозуміти, чи доведеться чекати у черзі на протезування”, –

цитують міністерку соцполітики Оксану Жолнович у пресслужбі.

Знайти дашборд ви можете за посиланням.

Крім того, Жолнович наголосила, що безоплатно протези можуть отримати не лише військові, але й цивільні громадяни, які постраждали від війни.

“Я також нагадую — щоб отримати якісний протез, не потрібно чекати встановлення інвалідності, збирати гроші чи їхати за кордон: держава забезпечує протезом кожного, хто його потребує”, —

пише посадовиця.

Алгоритм дій із протезування за державною програмою можна переглянути тут .

На сьогодні в Україні працює близько 50 протезно-ортопедичних підприємств, які внесені до Реєстру Держлікслужби як виробники медичних виробів, що відповідають умовам технічних регламентів.

Дашборд як інтерактивний інструмент полегшує доступ до важливої інформації та сприяє залученню людей до отримання якісних послуг. Якщо ви бажаєте внести або уточнити дані щодо вашого підприємства, просимо заповнити форму .

Довідково: Дашборд створений Мінсоцполітики та ДП «ІОЦ Мінсоцполітики України» за підтримки Проєкту World Bank Ukraine «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Нагадаємо, що захисники й захисниці, які отримали тяжкі поранення або травми, можуть безоплатно скористатися медичною евакуацією за кордон для лікування чи реабілітації. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Алгоритм дій дуже простий і не вимагає додаткових дій від військових.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.