Україна
Головні новини
Здоров'я

В Україні рекордна кількість хворих на COVID-19

22.08.2020 Надiя Проценко 0

Як і передбачали вчені при КПІ ім. Ігоря Сікорського, кількість хворих в Україні до кінця серпня невпинно зростатиме і може сягнути 2800 нових випадків за добу. 22 серпня в Україні зафіксовано 2328 нових хворих на COVID-19 протягом минулої доби, з яких 37 пацієнтів померли, 657 одужали Це новий антирекорд.

фото - pixabay.com

Загалом по країні зафіксовано 102 971 підтверджений випадок COVID-19.  2244 людини не впорались з хворобою, а 51 735 пацієнтів одужали.                                                                                                                   

«Кількість хворих зростає кожного дня, якщо порівнювати з попередньою добою, – зазначив очільник МОЗу Максим Степанов на брифінгу 22 серпня. – Зростає вона по всій країні. У розрізі кожної області також встновлено чергові антирекорди за кількістю хворих».

Лідером за числом виявлених випадків є Харківська область (291), на Одещині діагностовано хворобу у 210 людей, на Буковині – у 208 осіб. У Києві виявили 179 нових випадків.

«Ми не можемо не помічати чи легковажно ставитися до цієї хвороби. Водночас, зрозуміло, ми не можемо постійно жити в страху, – підкреслив міністр Степанов. – Але в нас є нова реальність, в якій є правила, що повинні увійти в нашу звичку, як ми звикли, що ми не переходимо вулицю на червоний сигнал світлофора. Ці правила прості: користування масками, антисептиками, дотримання соціальної дистанції».

фото - pixabay.com

Зауважимо, що 20 серпня в Україні було виявлено 2106 нових хворих, 19 серпня – 2134.

"Погляд" повідомляв, що в Україні новлено розподіл регонів згідно з епідеміологічною ситуацією: 14 «червоних», 75 «помаранчевих» та 106 «жовтих» регіонів.

Читайте також про медогляд першокласників: «Погляд» повідомляв, що перед початком навчального року не лише спростили процедуру медичних оглядів для школярів, й «прив’язали» їх до дня народження учня.