Новини
Україна
Здоров'я
Новини світу
Подорожі

В Україні посилено правила в'їзду іноземних громадян


Іноземці тепер можуть в’їхати в Україну з довідкою про ПЛР-тестування, проведене не пізніше 48 годин перед проходження кордону.  

фото: freepik.com

Відтепер, незалежно від того, з якої країни прибуває людина, в’їжджаючи на територію України всі іноземці мають надати довідку про проходження ПЛР-тестування на COVID-19. Таке рішення напередодні ухвалив Кабінет Міністрів Укрїни, повідомив під час брифінгу 23 березня міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

«Були внесені зміни, що стосуються перетину кордону… Незважаючи на те, з якої країни прибув громадянин, всі повинні будуть надати довідку про проведення тестування методом ПЛР не пізніше ніж за 48 годин і, зрозуміло, з негативним результатом цього тестування», – уточнив Максим Степанов.

За його словами, такі карантинні обмеження діють у всіх країнах Європи. Україна не є винятком. Цікаво, шо Франція взяла на озброєння практику карантину «вихідного дня», що застосовувалась в Україні наприкінці минулого року.

фото: freepik.com

«Тільки карантинні обмеження, тільки розрив цього ланцюга передачі хвороби може нас вберегти від COVID-19…Нас чекає попереду достатньо важкий період часу. Дуже важливо берегти своє здоров’я», – підсумував очільник МОЗ.

«Погляд» також писав про заборони, які несе «червона» COVID-зона. Нагадаємо, з 21 березня на Київщині почався локдаун. Посилені карантинні обмеження триватимуть до 9 квітня включно.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.