#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Головні новини
Здоров'я
Україна-суспільство

В Україні переглянуть рівні епідемічної небезпеки

20.08.2020 Надiя Проценко 0

Мало не щодня Україна встановлює чергові антирекорди щодо нових випадків захворювання на COVID-19. 20 серпня не стало винятком: за минулу добу по країні виявлено 2134 нових хворих.

Скрін з опублікованого прогнозу команди вчених при КПІ ім. Ігоря Сікорського

У зв’язку із цим державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) вирішить, до якого рівня небезпеки належить той або інший регіон України.

Загалом станом на 9.00 20 серпня в Україні лабораторно підтверджено 98 537 випадків COVID-19. Із них 2184 людини пішли з життя, 50 441 пацієнт одужав, усі інші – борються з недугою.

Як і передбачала команда вчених при КПІ ім. Ігоря Сікорського, Україна швидко набирає обертів щодо кількості хворих на коронавірусну хворобу. Зокрема, за розрахунками науковців, до кінця серпня в Україні буде налічуватись 110-120 тис. хворих.

Тож, мандруючи Україною, потрібно бути вкрай обережними, не забувати про соціальну дистанцію, антисептики та маски, особливо у регіонах, де виявлено найбільшу кількість випадків за минулу добу. Це Харківська (242), Чернівецька (189), Львівська (183), Івано-Франківська (168), Одеська (127) і Тернопільська (115) області та місто Київ (227).

На брифінгу 20 серпня міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив: «Сьогодні ввечері на засіданні державної комісії з питань ТЕБ та НС будуть розглядатися різні рівні епідемічної небезпеки в залежності від ситуації з поширенням COVІD-19 у регіонах, зокрема залежно від заповнення ліжок у лікарнях, кількості хворих. На засіданні буде визначитись, який із регіонів України відноситься до того чи іншого рівня небезпеки. Увечері ви дізнаєтесь, що у нас буде відбуватися далі».

Скрін з брифінгу 20 серпня

Читайте також про медогляд першокласників: «Погляд» повідомляв, що перед початком навчального року не лише спростили процедуру медичних оглядів для школярів, й «прив’язали» їх до дня народження учня.