#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я

В Україні хочуть впровадити електронний кабінет пацієнта

05.01.2021 Оксана Кириленко 0

У МОЗ запланували понад 30 цифрових проєктів, які будуть реалізовані протягом 2021 року.

Фото: Камінська Дарина для ІА «Погляд»

Також у МОЗ обіцяють у 2021 році повністю перейти на електронні лікарняні.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ у Фейсбук.

«У кінці грудня минулого року уряд схвалив ініційовану МОЗ Концепцію розвитку електронної охорони здоров'я. ... Згідно з розробленою Road Map заплановано понад 30 цифрових проєктів, які будуть реалізовані протягом 2021 року. Буде впроваджено електронний кабінет пацієнта, зокрема з інтеграцією із сервісом "Дія", - йдеться у повідомленні »,- йдеться в повідомленні.

У 2021 році МОЗ можливо скасують паперові листки непрацездатності.

Іще у Міністерстві Охорони Здоров'я зазначили, що у рамках реалізації проєктів також планується інтеграція електронної системи охорони здоров'я з іншими державними системами та реєстрами, удосконалення та розширення функціоналу верифікації даних, їхніх безпеки та надійності.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що виявити коронавірус тепер можна за 10 секунд

Також ми розповідали, що в Україні випадків одужання більше, ніж зараження на COVID-19

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.