#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Довкілля
Українка

В Українці відразу на двох річках оселилися лебеді

27.01.2022
Людям вдалося зняти птахів, які спокійно прогулювалися на кризі поруч з рибалками.

В Українці відразу на двох річках оселилися лебеді - зображення
Фото: pixabay

Рідкісні світлини білих лебедів в місті Українка Обухівського району опублікувала фейсбук-спільнота  ГО "Я люблю Українку".

"Білі птиці дуже несподівано виглядають на льоду на фоні рибалок і труб Трипільської ТЕС", – йдеться у дописі.

Зазначається, що птахів бачили одразу на двох річках у містечку. Вони не боялися перехожих та мирно прогулювалися поруч. Як птахи опинилися в Українці і чи потребують вони допомоги людей, наразі невідомо.

Раніше повідомлялося, що в Національному парку "Межигір’я" рятують лебедів. Саме сюди з настанням холодів сюди везуть птахів з усієї України – або з травмами, або тих, що не змогли відлетіти в теплі краї через неправильний розвиток.

Нагадаємо, лебедя з Ірпеня, який не міг літати, відловили та передали до притулку в Межигір’ї (Вишгородщина). Завдяки команді порятунку тварин птах не примерз до криги та не став жертвою хижаків.

Загалом у згаданому притулку для лебедів перебуває уже 50 проблемних птахів. Тут є озеро, яке не замерзає, де птахи почуваються комфортно, придбано корм для них і є ветеринарна підтримка.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.