Світ-суспільство
Політика
Переговори Україна-рф

В ОП розповіли, за якої умови можливі переговори з російською стороною

08.08.2022
За словами Михайла Подоляка, сьогодні з росією домовитися неможливо.

В ОП розповіли, за якої умови можливі переговори з російською стороною - зображення

В Офісі президента розповіли, за якої умови можливі переговори з російською стороною. Це стане можливим лише за умови кількох важливих тактичних поразок росії. Про це заявив радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк в інтерв'ю французькій газеті Le Figaro.

"На жаль, із росією домовитися сьогодні неможливо. росія обов'язково відмовиться або спробує обдурити договірні сторони. Вона на повну використовує свої експансіоністські можливості й хоче просунути статус-кво, який є неприйнятним для України. Тому треба розуміти, що переговорний процес із росією можливий лише за умови кількох важливих тактичних поразок", –

радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк

Також Подоляк зазначив, що наразі контактів між Україною та росією на військово-політичному рівні немає. Але є діалог щодо гуманітарної складової: обміну полоненими, тілами загиблих військових, щодо гуманітарних коридорів, а також переговори через посередників стосовно експорту зернових.

За його словами, наразі головне завдання Європи – надати військову та фінансову підтримку Україні, щоб наша держава мала змогу виграти цю війну. На його переконання, світові лідери мають зрозуміти, що ця війна – це війна демократії проти авторитаризму. І якщо росія переможе, то домінуватиме у Європі, а також спробує зазіхнути на інші країни, наприклад Польщу, країни Балтії, Молдову.

Нагадаємо, в липні Єрмак заявив, що єдині перемовини, які відбуваються – щодо розблокування портів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.