Новини
Буча
Російсько-Українська війна

В одній з багатоповерхівок у Бучі під час ремонту натрапили на небезпечну знахідку

Залишки смертельно небезпечної зброї й досі знаходять у передмісті столиці.

В одній з багатоповерхівок у Бучі під час ремонту натрапили на небезпечну знахідку - зображення

Під час ремонту в одному з багатоквартирних будинків Бучі натрапили на небезпечну знахідку. Про це повідомили в Telegram-каналі Добровольчого формування Бучанської міської територіальної громади №1.

"Силами саперів Добровольчого формування Бучанської міської територіальної громади №1  під командуванням полковника Андрія Дзюби, оркська зараза була вилучена і знешкоджена", –

Добровольче формування Бучанської міської територіальної громади №1

Не дивлячись на те, що Буча була деокупована ще навесні, в містечку і досі знаходять залишки зброї не лише на подвір’ях, а й у житлі. До слова, на сьогодні Україну вважають найбільш замінованою країною світу.

Мешканців регіону закликають відразу повідомляти про незрозумілі предмети, які потенційно можуть бути небезпечними, відповідні служби.

Нагадаємо, на Київщині вже знешкодили 72 тис. вибухонебезпечних предметів. У пристоличному регіоні й досі тривають роботи з розмінування територій. Із початку робіт піротехніки очистили 21421,14 га території, з них 4933,49 га – с/г угідь, 61,21 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 2091 домогосподарств, 1274 об’єктів, 1880,261 км автомобільних доріг, 1390,087 км ліній електропередач.

Як повідомлялося раніше, до лісів Київської області не можна буде ходити ще як мінімум рік.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.