Новини
Україна
Київщина
Вишгород
Кримінальні новини

В очікуванні суду за вбивство й крадіжки, чоловік пограбував жінку у Вишгороді


Поліція оперативно затримала зловмисника, який спускав награбоване на гральних автоматах. Його слова шокували спільноту

Учора, 7 серпня, вранці до під’їзду одного з будинків у Вишгороді зайшов чоловік. Через деякий час вийшов. Це зафіксувала камера стеження, встановлена у під’їзді. Це бачила й консьєржка. Так, скільки людей ходить туди-сюди. Консьєржки ж не запитують, до кого йде гість, якщо до під’їзду його впустив господар квартири через механізм домофона. Здавалось, нічого незвичайногою

Але не в цій ситуації. Що сталось далі, на своїй Фейсбук-сторінці розповів очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов. «Дзвінок в двері. Жінка, не дивлячись у «глазок», відкриває двері, адже чекає знайомого. Далі на неї здійснює напад невідомий з ножем. Наносить удари кулаком в обличчя, погрожує вбивством і вимагає гроші. Перелякана жінка віддає 1000$, нападник забирає золоті прикраси, ноутбук, телефон і банківськи картки. Після зв’язує потерпілу дротами та залишає місце події.  Далі дзвінок потерпілої на 102. Оперативне реагування і професійна робота поліції Вишгорода та Управління карного розшуку дозволила вже до вечора встановити і затримати підозрюваного. Він вже встиг переодягтися і спускав гроші в Києві на ігрових автоматах».

Затриманого зловмисника правоохоронці запитали, чи притягувався він до кримінальної відповідальності. Відповідь чоловіка у викладеному відео шокувала. «Я зараз знаходжусь під судом у місті Житомирі. За п’ятьма статтями відразу. Убивство, замах на працівника поліції, викрадення машини, зброю, крадіжку».

Тобто виходить так, що людина, яку підозрюють у таких злочинах, спокійнісінько ходить вулицями? Здається, це шокувало й очільника поліції Київщини. "Це ж що потрібно скоїти, щоб чекати вирок суду за ґратами?!?! Скільки ще таких підсудних ходять по наших містах?!?!» - зауважує Андрій Нєбитов.

Втім, зараз зловмисник під пильним наглядом правоохоронців Київщини. А це повідомлення Андрія Нєбитова викликало хвилю емоцій у спільноті. З одного боку, люди дякували поліцейським регіону за професійну роботу із затримання зловмисника, а з іншого – говорили про зухвалість того, що передувало подіям у Вишгороді. «Коли буде персональна відповідальність суддів за те, що бандити замість СІЗО перебувають на свободі і скоюють нові злочини? Невже були підстави його не арештовувати? На мою думку, потрібно проявляти принциповість і разом із розслідуванням даного епізоду направляти подання на суддю, який приймав попереднє рішення і не застосував арешту» – це лише один з коментарів спільноти.

А Андрій Нєбитов закликає всіх дбати про власну безпеку, і, з огляду на те, що сталося, бути вимогливішими і до консьєржів також.

Фото з Фейсбук-сторінки Андрія Нєбитова