#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Головні новини

В Чубинському під Києвом тепер житимуть врятовані ведмеді

27.07.2021 Валерія Савенко 0

Притулок "Біла скеля" з врятованими ведмедями переїхав у селище Чубинське Київської області. Кожен охочий може відвідати центр з тваринками або стати опікунами когось з медведиків.

Про це повідомляє Київ.Медіа.

Центр реабілітації опікується ведмедями, врятованими із цирків, нелегальних зоопарків тощо. Раніше притулок знаходився в Житомирській області.

Притулок переїхав у жовтні 2020 року і нещодавно анонсував відкриття для відвідувачів.

Для ведмедів тут створені сприятливі умови для проживання – вольєри, басейни та берлоги.

«Повернути в дику природу цих ведмедів неможливо – тому що вони змалку росли в неволі і не мають уявлення про дикий світ. Притулки для диких тварин – єдиний варіант для врятованих ведмедів.

Всього центр “Біла скеля” за час існування реабілітував 10 ведмедів. З них 5 направили у ведмежий притулок “Домажир” на Львівщині.»

ІА “Погляд” вже повідомляв, що у Києві для вуличних тваринок створили домівку.

Ми розповідали також, що на Київщині заборонили вивозити тварин через сказ.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.