Новини
Новини Київської області
Здоров'я

В КОДА планують виділити 38,2 млн грн на ремонт приймальних відділень в опорних лікарнях


П'ять лікарень Київщини модернізують цього року.

Фото КОДА

Мова йде про: Ірпінську центральну міську лікарню, Переяславську, Обухівську, Тетіївську і Фастівську ЦРЛ.

Про це сьогодні, 14 квітня, під час онлайн-брифінгу зазначив заступник голови Київської облдержадміністрації Андрій Лісовик.

В Ірпені, Обухові та Тетієві роботи планують завершити вже наприкінці квітня. Одразу після цього розпочнеться підготовка документів для ДАБІ, щоб отримати дозвіл на введення цих об’єктів в експлуатацію.

Оновлення приймальних відділень у Переяславі та Фастові триватиме орієнтовно ще протягом травня.

"Білоцерківську лікарню №2, Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування, Броварську, Вишгородську, Макарівську та Миронівську центральні районні лікарні вже ввели в експлуатацію. Вони працюють та приймають пацієнтів. Тим часом по Іванківській центральній районній лікарні триває підготовка необхідних для ДАБІ документів", – розповів Андрій Лісовик.

Як повідомляв «Погляд», у Вишгородській лікарні модернізували приймально-діагностичне відділення.

«Погляд» розповідав, що в Україні хочуть створити загальнонаціональний реєстр пацієнтів. Також ми інформували, що cтоличні комунальні заклади з надання психіатричної допомоги реорганізують.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.