Новини
Вишгород
Здоров'я

В Іванківській лікарні з’явився комп'ютерний томограф

12.03.2021 Косянчук Інна 0

Обладнання встановлюється у приймальному відділенні медичного закладу. Також завершується навчання персоналу.

Фото з Фейсбук-сторінки Ольги Василевської-Смаглюк.

У лікарнях української глибинки з’являється сучасне обладнання. Про комп'ютерний томограф в Іванківській центральній районній лікарні в Іванківській ОТГ розповіла народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк.

«Спираючись на правильні пріоритети, спільними зусиллями з головою КОДА Василем Володіним і  Департаментом охорони здоров’я Київської ОДА, Іванківську ЦРЛ було включено до бюджетної програми 2301150 «Придбання обладнання для приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах за рахунок коштів, виділених з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками», в межах якої і було здійснено відповідну закупівлю», -

Ольга Василевська-Смаглюк
Фото з Фейсбук-сторінки Ольги Василевської-Смаглюк.

За її словами, томограф розташують у приймальному відділенні лікарні. Нині триває встановлення обладнання. Окрім того, завершується навчання персоналу, який із ним працюватиме. Комп’ютерна томографія дасть можливість швидше та точніше проводити діагностику пацієнтів, які поступили, наприклад, з інсультом.

Фото з Фейсбук-сторінки Ольги Василевської-Смаглюк.

Медичні заклади інших регіонів Київщини також оснащуються новітнім обладнанням. Так, у Бучі встановили перший мамограф. Вже можна прийти на обстеження.

Також «Погляд» повідомляв, що в Україну надійшли 450 тисяч доз вакцини БЦЖ.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.