Новини
Ірпінь
Пригоди

В Ірпені за гроші "єПідтримки" купували пиво, цигарки та крупи

На ситуацію вже відреагувала поліція.

В Ірпені за гроші

У звичайному кіоску в Ірпені зуміли обійти обмеження держави та приймали для розрахунку за пиво, цигарки, крупи та хліб "ковідну" тисячу від Зеленського. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Як зазначають журналісти, власник кіоску навіть розмістив "рекламу", прямо біля віконця. Там красувалося оголошення "Приймаємо оплату "єПідтримкою".

За словами місцевих мешканців, найчастіше там "ковідні" гроші витрачали на випивку. Продавчиня також зізналася, що в закладі для оплати приймають тисячу за щеплення. Але як саме їм вдалося обійти обмеження держави – розповідати не стала. Проте все з’ясувати було не важко, в звіті замість куплених пива та цигарок значиться, що кошти витратили на розваги – нібито книги.

Поліція вже взялася за цю справу, у власника кіоску їй вдалося з’ясувати, що він і справді торгує книгами, проте пиво користується більшим попитом.

Нагадаємо, українці вже витратили 2 млрд грн за програмою "єПідтримка". До слова, в Україні планують розширити програму  "єПідтримка" на дітей віком від 14 до 17 років. Окрім базових цілей на спорт, музеї та театри вони зможуть витратити гроші на освітні послуги та програми.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.