Новини
Ірпінь
Суспільство
Екологія

В Ірпені відновила роботу Служба захисту та лікування тварин

Окрім роботи з тваринами, в Службі планують займатись реабілітацією дітей із психологом та собаками.

В Ірпені відновила роботу Служба захисту та лікування тварин - зображення

В Ірпені відновила роботу Служба захисту та лікування тварин. Про це у Facebook повідомила керівниця Служби Євгенія Мельник.

"Щодня ми можемо робити 1–2 стерилізації, а також надавати корм для опікунів тварин. З новими баченням будемо робити роботу більш практичною", –

керівниця Служби захисту та лікування тварин Євгенія Мельник

Також, за словами керівниці Служби, організація має плани з психологом та собаками почати займатися реабілітацією дітей.

Варто зазначити, що деокуповані міста Київщини потроху оживають. Нагадаємо, днями також стало відомо, що на Київщині розміновані всі автомагістралі, крім того в пристоличному регіоні відновлене електро- і газопостачання. До слова, на Київщині замість 60 запланованих днів, роботи з відновлення елктропостачання тривали 45 днів. Варто зазначити, що окупанти пошкодили 10 000 кілометрів електроліній.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.