Україна
Новини Київської області
Бровари

В Броварах зіграні два міжнародні товариські матчі з футзалу між збірними України (U-19) та Італії (U-19)

Відбулося двоматчеве пртистояння юнацьких збірних України та Італії. Зустрічі проходили 18-го та 19-го грудня в спортивному комплексі Броварського вищого училища фізичної культури (БВУФК). 18 грудня. Україна (U-19) – Італія (U-19) – 1:1 (0:0) Голи: Сенюк, 27 – Ачіллі, 39. Українці розпочали активніше та володіли ініціативою в першій половині гри, постійно створюючи небезпеку біля воріт Італії. В другому таймі італійці вирівняли гру, але пропустили. Та все ж нашим хлопцям не вдалося втримати переможний рахунок, на останніх хвилинах пропустивши м'яч - 1:1. 19 грудня. Україна (U-19) – Італія (U-19) – 5:2 (3:1) Голи: Нагорний, 5; Фіор, 12(аг); Меденець,13; Завертаний, 28; Овакімян,40 – Подда,16; Рівелла,23. Друга гра в цьому товариському протистоянні видалася цікавішою, емоційнішою та більш гольовою. Як і в першому матчі українські футзалісти з самого початку взяли ініціативу в "свої ноги". Забивши три м'ячі (один з допомогою воротаря суперників), вже на 13-у хвилину вели у рахунку - 3:0. Мабуть, це і розслабило наших збірників, вони стали частіше порушувати правила, що призвело до пропущеного, зі штрафного, голу під кінець першого тайму. В другому агресивніше заграли італійці, швидко скоротивши відставання до мінімуму. Та українці змогли зібратися і ще двічі поцілити у ворота збірної Італії. Останній м'яч забивши за кілька секунд до фінального свистка, скориставшись грою італійців в п'ять польових гравців.