Новини
Україна

«Укрпошті» заборонили підвищувати тарифи

24.03.2021 Оксана Кириленко 0

Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації, вирішила відмовити акціонерному товариству «Укрпошта» в перегляді пропозицій щодо зміни тарифів.

Фото з відкритих джерел

«Укрпошта» планувала підвищення граничних тарифів в два етапи. Перший — на 30,6% на період з дати вступу в силу відповідного розпорядження НКРЗІ до 30 листопада 2021 року. Другий — підвищення тарифів на 8,8% з грудня 2021 року.

Однак Нацкомісія відмовила змінювати тарифи.

Рішенню передувала робоча нарада з «Укрпоштою» (19 лютого), за результатами якої національний поштовий оператор повинен був виправити ряд виявлених недоліків і невідповідність пропозицій "Порядку регулювання тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку".

"Комісія не отримала від «Укрпоштою» належної реакції з приводу виправлення виявлених недоліків", - йдеться в повідомленні.

Регулятор відзначає, що невідповідності пропозицій Порядку були в частині зміни тарифів на пересилання посилок і пріоритетною письмової кореспонденції.

«НКРЗІ вирішила відмовити в перегляді пропозицій щодо зміни тарифів, представлених АТ «Укрпошта», в звʼязку з їх невідповідністю до вимог Порядку пропозицій щодо зміни тарифів" — йдеться в повідомленні.

Раніше ми писали, що Укрпошта випустила незвичайну марку “Козаки” з доповненою реальністю, що дасть можливість надіслати “живого” листа. А до 150-річчя від дня народження Лесі Українки презентували поштові марки з героями мультфільму “Мавка. Лісова пісня”. Випущено і поштові марки, присвячені Межигір’ю.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.