25.01.2019
Бобрик Юлія 0
Про це на засіданні колегії Бородянської районної державної адміністрації 24 січня повідомив директор Центру поштового зв’язку № 4 Олег Дмитренко.
Цікавим є такий підсумок перш за все через те, що протягом минулого року у ЗМІ та й у соціальних мережах неодноразово підіймалася тема щодо незадовільної роботи товариства в цілому по всій Україні. Більш того Національною спілкою журналістів було направлено звернення до Президента із вимогою «приструнити» державного монополіста, аби припинити закриття сільських поштових відділень і звільняння листонош. Адже були і випадки на Бородянщині, коли фактично село залишалося без листоноші, що є великою проблемою, адже у більшості випадків це єдиний спосіб для пенсіонерів отримати пенсію. Відомий і випадок в с. Мотижин Макарівського району де з п’яти листонош, які щоденно розносили майже 3000 тисячі газет і журналів, залишилося до кінця минулого року лише двоє.
Натомість у своєму виступі директор Центру поштового зв’язку № 4 Олег Дмитренко розповів, що у 2018 році проведено автоматизацію ВПЗ в смт Бабинці, Клавдієво-Тарасове та Пісківка, селах Загальці та Микуличі, що дало змогу покращити надання послуг населенню. Його виступ викликав чисельні запитання щодо оплати праці листонош, оптимізації роботи відділень у незручні для громадян дні тижня, рівня надання послуг населенню району.
Цікаво знати, що Центр поштового зв’язку № 4 в своєму складі налічує 101 відділення поштового зв’язку на території Макарівського, Іванківського, Поліського та Бородянського районів. На території Бородянського району функціонують 24 стаціонарні та пересувні відділення ВПЗ, які надають послуги в усіх населених пунктах.
Протягом 2018 року ЦПЗ № 4 доставлено письмової кореспонденції близько 900 тис. шт., посилок – 170 тис. шт., більше 1,5 млн. періодичних видань, прийнято більше ніж 550 тис. платежів, здійснено більше 300 тис. пенсійних та соціальних виплат.
Джерело: Бородянська РДА.