#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Спорт

Українським олімпійцям заборонили стояти поруч з росіянами в Пекіні

24.01.2022
Перед вильотом українських атлетів "проінструктували" щодо контактів з представниками збірної країни-агресора, аби уникнути можливих скандалів.

Українським олімпійцям заборонили стояти поруч з росіянами в Пекіні - зображення
Фото: pixabay

Про це, як пише Суспільне, повідомив міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. Тож українські спортсмени не будуть публічно спілкуватися з колегами з РФ та мають уникати  фотографування на фоні державної російської символіки.

"У нас була онлайн-зустріч з усіма спортсменами і тренерами, як поводити себе у таких ситуаціях, коли будуть провокації, як це було на літній Олімпіаді. Всі спортсмени обізнані, вони знають, як себе поводити у таких ситуаціях. Вони не повинні стояти разом, коли стоять спортсмени з Росії зі стягом. Щоб вони не були разом. Вони повинні це знати", — сказав міністр.

Гутцайт також розповів, що у міністерстві працювали над цим питанням, зокрема, після літньої Олімпіади проводилися зустрічі зі спортсменами.

Варто зазначити, що збірна України буде представлена на зимовій Олімпіаді-2022 у рекордній кількості видів спорту – 12, а усього делегація складатиметься з 45 спортсменів.

Ігри в Пекіні триватимуть з 4 до 20 лютого.

Раніше міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт заявив, що у нього скромні медальні очікування від виступів наших спортсменів на зимових Олімпійських іграх.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.